Mestské lesy v Bratislave - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavywww.bratislava.sk

Sociální sítě

Facebook

Vyhľadávanie

?(Pomocník k vyhľadávaniu)|...(Rozšírené vyhľadávanie)

Mestské lesy v Bratislave
Zelené pľúca Bratislavy
 
   


 

Kam ísť

 
 
ZmenenéNázov dokumentuZodpovedá
14.7.2011Cerová dráhaAdministrátor 1
14.7.2011Discgolf na Malom Slavíne
Prvé verejné discgolfové ihrisko na Malom Slavíne Vás pozýva vyskúšať si tento zaujímavý rekreačný šport. Ihrisko je voľne prístupne všetkým.
Administrátor 1
5.10.2011Bežecký chodník zdravia na Kamzíku
Milí priatelia prírody,
pozývame vás na novootvorený Bežecký chodník zdravia na Kamziku. Na trati dlhej 1900m v stredne náročnom teréne sa môžete precvičiť v behu a vyskúšať 8 fitness zariadení zameraných na precvičenie rôzných partií tela.
Administrátor 1
18.12.2013Mapa Mestských lesov v BratislaveAdministrátor 1
12.4.2011Lesné cesty mapa [PDF, 1,3 MB]Administrátor
9.4.2011Náučný chodník
Vážení návštevníci, ponúkame Vám možnosť absolvovania trasy náučného chodníka Červený most- Železná studienka - Kamzík. Chodník je druhým svojho druhu v Bratislavskom lesnom parku, na mestských pozemkoch spravovaných organizáciou Mestské lesy v Bratislave.
Administrátor
9.4.2011Dendrologický chodník
Na lesnom chodníku nad areálom Partizánska lúka sme 22.4.2007 slávnostne otvorili Dendrologický náučný chodník (ďalej DNCH). Na trase v dĺžke cca 400m je možné spoznať dreviny rastúce na území v správe Mestských lesov v Bratislave.
Administrátor
9.4.2011Euroarboretum
Milí návštevníci, v rámci výsadby vzrastlej zelene nedávno zrekonštruovaného voľnočasového areálu Partizánska lúka sme v roku 2008 založili ojedinelý projekt - Euroarboretum. Jeho podstatou bude postupné vysadenie takého počtu stromov, aký je počet členských krajín Európskej únie.
Administrátor
10.6.2011Studničky
10.4.2011Člnkovanie a rybolov
Dočasne pozastavená prevádzka !!!
Administrátor
24.6.2015Mapa Singletrailov
Na základe požiadaviek cyklistov na väčší počet singletrailov vznikla pracovná skupina expertov, ktorá na pracovných stretnutiach v sídle Mestských lesov vytvorila novú koncepciu rozvoja horskej cyklistiky v lesoparku.
web editor
11.4.2011Bikepark Koliba
Občianske združenie Slobodný Bajker je mimovládna nezisková organizácia, ktorú založil Juraj "Enjoy" Rafajdus v roku 2004. Vznikla za účelom legalizácie, rekonštrukcie a výstavby cyklistického zjazdového chodníka Rohatka na Železnej Studničke – Kamzik v Bratislave.
Administrátor
11.4.2011Lanovka
Sedačková lanovka Železná studnička - Kamzík (Koliba)
Aj v roku 2011 lanová dráha premáva podľa nezmeneného cestovného poriadku. Prevádzka je zabezpečovaná celoročne v dňoch štvrtok - nedeľa a dňoch štátnych sviatkov v čase od 10:00 do 18:00 hod. každú celú hodinu, v prípade zvýšeného záujmu aj častejšie.
Administrátor
12.4.2011Lanové centrum
Lanové centrum ZSE je určené všetkým, ktorí radi hľadajú nové výzvy a prekonávajú sami seba. Od minulého roku sa rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a navštívilo ho 5500 ľudí.
Administrátor
12.4.2011Bobová dráha
Bobová dráha je vhodná na spestrenie voľných chvíľ pre rodiny, detské tábory, Centrá voľného času, na firemné podujatia a pre všetkých, ktorí majú chuť a odvahu vyskúšať túto zábavu.
Administrátor

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »


Súvisiace odkazy

  • Partizánska lúkaŠport na Partizánskej lúke
    Areál Partizánska lúka poskytuje mnoho možností na športové využitie. Môžete si prísť s rodinou či kamarátmi zahrať rekreačne futbal, volejbal, basketbal; vyskúšať s partiou populárny Pétanque, alebo stolný tenis. Na uvoľnenie svalstva a natiahnutie pred behom je tu fitnesová zostava.

  • Polmaratónova trať
 
 
Rozbaliť celý strom zložiek dokumentov

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Kam ísť

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


Prihlásiť sa